Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gliwice

Dworcowa 25 rośnie w oczach. Kompleks biurowo-usługowy na zbiegu ulic Dworcowej i Dolnych Wałów będzie miał prawie 5000 m2 pow. na wynajem oraz około 140 miejsc parkingowych przeznaczonych dla najemców.

Na parterze powstaną lokale handlowe i gastronomiczne, na pierwszym piętrze – lokale usługowe, wraz z centrum fitness oraz lokalami gastronomicznymi lub biurowymi. Na drugim, trzecim, czwartym i piątym piętrze powstaną lokale biurowe, a w narożnikach lokale gastronomiczne z tarasem widokowym.

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, inwestycja będzie gotowa w drugiej połowie 2018 r. – mówi Dorota Tetzel z Global City Holdings, który jest głównym inwestorem projektu.

W przyszłości, w ciągu ul. Dolnych Wałów powstanie jeszcze około 3 000 m2 powierzchni na wynajem i około 40 miejsc parkingowych.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.