Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gliwice

Michał Bajor, mistrz ballady poetyckiej i piosenki aktorskiej, 25 lutego zaśpiewa w Gliwicach. Wystąpi z koncertem „Od Kofty... do Korcza” w Teatrze Miejskim (ul. Nowy Świat 55–57). Bilety są już w sprzedaży.

Charyzmatyczny aktor i pieśniarz świętuje w tym roku 45-lecie swojej aktywności na polskiej scenie. Fani i krytycy doceniają go za własny, niepowtarzalny styl wykonawczy i ambitny repertuar. Śpiewa utwory Jacquesa Brela, Wojciecha Młynarskiego, Jonasza Kofty i Włodzimierza Korcza. To będzie wieczór pełen dramatyzmu, liryki, wspomnień i żartów – podsumowanie całej kariery artystycznej Bajora.

Koncert „Od Kofty... do Korcza” rozpocznie się o godz. 19.00. Bilety są dostępne w kasach Teatru Miejskiego i na stronie www.teatr.gliwice.pl.

(mm)


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.