Darek Gadowski — „Rozkwit” (stand-up) w Gliwicach

Darek Gadowski wbija się w dorosłość z bezlitosnym humorem: małżeństwo, kredyt, ubytki na głowie i cała masa pytań, na które nie ma sensownych odpowiedzi. To będzie wieczór szczerego, brudnego śmiechu o życiu po czterdziestce — brutalnie prawdziwe obserwacje, które łatwo rozpoznasz u siebie lub sąsiada. Warto zarezerwować wieczór na dobry stand-up.
Szczegóły wydarzenia (Rozkwit — Darek Gadowski)
- Kiedy: 6 lutego (piątek), godz. 19:00
- Gdzie: Dobry Zbeer, ul. Zygmunta Starego 11a, Gliwice
- Organizator: Dobry Zbeer
- Bilety: bilety dostępne w sprzedaży przez serwis BKB (sprawdź dostępność i ceny przed przyjściem)
Wydarzenie odbędzie się w lokalu w centrum miasta, podaną lokalizację znajdziesz pod adresem powyżej.
O czym jest „Rozkwit”?
„Rozkwit” to program, w którym Darek z chirurgiczną precyzją rozbiera życie po czterdziestce — bez znieczulenia i bez ściemy. Zamiast sentymentów dostaniesz gorzki i często brudny humor o:
- planach, które się nie realizują,
- nałogach, których nie da się łatwo rzucić,
- szukaniu siebie podczas codziennych obowiązków (nawet przy myciu okien).
Wątek miasta średniej wielkości pojawia się jako tło: „nowy początek” to często ten sam pub w innej koszuli. Support: Michał Łobejko.
Dla kogo to może być ciekawe? Dla tych, którzy lubią czarny, szczery humor o dorosłych sprawach — małżeństwo, praca, przyzwyczajenia i małe kompromisy codzienności.
Dla uczestników — zasady i informacje praktyczne
- Występ przeznaczony dla osób powyżej 18. roku życia.
- Podczas występu obowiązuje zakaz nagrywania audio i wideo.
- Każdy uczestnik zobowiązany jest do zachowania, które nie będzie zakłócać występu.
- Organizator ma prawo wyprosić osoby zakłócające występ bez zwrotu kosztów biletu.
- Nie ma konieczności drukowania biletu — może być okazany w formie elektronicznej.
Autor: info_wydarzenia

