Koncert Jerzego Grunwalda w Cechowni w Gliwicach
W Cechowni w Gliwicach odbędzie się koncert Jerzego Grunwalda, znanego wokalisty polskiej sceny muzycznej z lat 70. i 80. Artysta zaprezentuje swoje utwory podczas wieczornego występu. Wydarzenie skierowane jest do miłośników muzyki różnych pokoleń, zainteresowanych zarówno klasycznym repertuarem, jak i nowoczesnymi brzmieniami.
Szczegóły wydarzenia
- Data i godzina: 18 października 2025 roku, godzina 20:00
- Miejsce: Cechownia, Gliwice
- Otwarcie drzwi: 18:00
- Bilety: w cenie 90 zł
O artyście
Jerzy Grunwald zdobył popularność jako wokalista zespołów No To Co i En Face, a także pod pseudonimem George & G poza granicami Polski. Na swoim koncie ma setki koncertów w kraju i za granicą, w tym w Europie, USA oraz krajach Azji. Jego piosenki często pojawiały się na listach przebojów, a twórczość została nagrodzona wieloma złotymi płytami.
Artysta wielokrotnie uczestniczył w ważnych festiwalach muzycznych, takich jak Opole, Sopot czy Mrągowo. W 2016 roku otrzymał medal „Zasłużony Kulturze – Gloria Artis” za wkład w kulturę polską.
Repertuar i współpraca muzyczna
Podczas koncertu Jerzy Grunwald zaprezentuje unikalne brzmienie, które rozwijał na przestrzeni lat, m.in. na ostatniej płycie nagranej w Los Angeles z udziałem znanych muzyków z zespołów takich jak Santana, Toto czy Chicago. Jego najnowsza płyta zapowiada się jako interesująca propozycja dla fanów muzyki rozrywkowej oraz klasycznej, z elementami inspirowanymi twórczością Fryderyka Chopina.
Ostatnie Artykuły

Alkohol w parku i atak na strażniczkę - interwencja w Gliwicach

Krzyki przy Sobieskiego - interwencja skończyła się w szpitalu

Na Andersa kładą ostatnią warstwę. Będzie ręczne sterowanie ruchem

Bez koszulki i z banerem w ręku - patrol przerwał wandalizm w Gliwicach

Staromiejska była zamknięta po znalezieniu niewybuchów. Ruch już wrócił

W gliwickich szkołach padło mocne ostrzeżenie o hejcie i przemocy

Zwycięstwa pod lupą. Ruszają prace, które wskażą najpilniejsze naprawy

Milo czeka w Gliwicach na człowieka, któremu odda całe serce

Gliwiczanie pojadą na mistrzostwa świata mikstów po decyzji federacji

Ponad 3 promile za kierownicą ciągnika - powrót z pola skończył się w płocie

Chwasty wracają po deszczu. Odchwaszczanie potrwa do późnej jesieni

Łatanie dróg ruszyło pełną parą. W Gliwicach trwa sezon napraw

Seniorzy spotkają się w Knurowie. Zlot ma połączyć ruch i dobrą energię

