Kurs trenerski PPSP (GL3) — Gliwice z Anną Żakowską-Małek

To intensywny, 4-dniowy kurs trenerski dla osób, które chcą uczyć się skutecznych, pozytywnych metod pracy z psami — praktycznie i bez awersji. W ciągu kilku dni poznasz podstawy psychologii behawioralnej stosowanej w treningu, zobaczysz ćwiczenia na żywo i nabierzesz pewności w prowadzeniu sesji szkoleniowych. Warto się zapisać, jeśli chcesz podnieść swoje kompetencje i pracować z psami świadomie.
17 września 2026 (czwartek), godz. 09:00
Miejsce: Jagodowy Pies - Centrum Edukacyjno-Szkoleniowe, Gliwice
Kurs trwa: 17–20 września 2026 (4 dni)
Cena i zapisy: szczegóły dotyczące opłat i formularz zgłoszeniowy są dostępne u organizatora; w razie pytań kontakt do koordynatorki: Anna Żakowska‑Małek, tel. 600 282 886.
Szczegóły kursu PPSP (GL3) — czego się spodziewać
To kurs teoretyczno-praktyczny skoncentrowany na naukowych podstawach modyfikacji zachowań i metodach opartych na wzmocnieniach pozytywnych. Program jest intensywny — dużo ćwiczeń praktycznych z psami, analiz przypadków oraz pracy w różnych konfiguracjach (indywidualnie i w grupie). Ukończenie kursu daje możliwość udziału w zawodowym kursie instruktorskim ISP.
Co będzie na kursie:
- podstawy psychologii behawioralnej stosowanej w treningu psów
- techniki pozytywnego wzmacniania i ich praktyczne zastosowanie
- analiza zachowań problemowych i planowanie modyfikacji zachowań
- sesje praktyczne z psami, praca z różnymi reakcjami i motywacjami
Dla kogo i kontakt
Dla osób pracujących z psami lub planujących taki zawód: trenerów, instruktorów, behawiorystów, a także właścicieli chcących pogłębić wiedzę o szkoleniu opartym na nauce. Kurs prowadzi zespół organizowany przez Psia Wachta, a koordynatorką jest Anna Żakowska‑Małek.
Kontakt do koordynatorki: Anna Żakowska‑Małek, tel. 600 282 886. Można też kierować pytania przez wiadomość prywatną do organizatorów (profil organizatora).
Ostatnie Artykuły

Medyczne technologie wchodzą do testów. Nowy showroom ruszył w Gliwicach

Hala szermiercza przy Warszawskiej pójdzie do rozbudowy. Jest dotacja

Darmowa szkoła rodzenia w Pyskowicach rusza pod koniec maja

Opryski przy przejazdach w Gliwicach - służby ostrzegają przed jednym błędem

Park Szwajcaria czeka na nową kanalizację. Zmiana ma zatrzymać wodę po ulewkach

W Pyskowicach oddano hołd Konstytucji 3 Maja. Pod pomnikiem złożono kwiaty

PKP PLK wytnie roślinność przy przejazdach. Chodzi o lepszą widoczność

Gliwice szykują ulice na spacerowy weekend. Zamiatarki jadą tam, gdzie mogą

Na pasach łatwo o mandat - rowerzyści i użytkownicy hulajnóg łamią zakaz

Meleksy wracają na gliwickie cmentarze. To ważna pomoc na długich alejkach

Prezydent wraca do dzielnic i zaczyna od Wojska Polskiego

Gliwicki Minikomisariat już pełny - zapisy ruszyły na nowy rok

Kopernika znów wybierze radę. Stawką są codzienne sprawy dzielnicy

