Nocny przejazd na rolkach przez Gliwice z ISOVER
W czwartek 12 czerwca w Gliwicach odbędzie się szósta edycja wydarzenia łączącego aktywność fizyczną z działaniami charytatywnymi. Uczestnicy będą mieli okazję przejechać na rolkach trasę o długości 13 kilometrów, wspierając jednocześnie zakup sprzętu medycznego dla Oddziału Radiologii Narodowego Instytutu Onkologii. Organizatorem przedsięwzięcia jest firma ISOVER, a patronat nad wydarzeniem sprawuje Prezydent Miasta Gliwice Katarzyna Kuczyńska-Budka.
Data i miejsce
Start imprezy zaplanowano na godzinę 20:00 na Placu Krakowskim w Gliwicach. Przejazd potrwa około dwóch i pół godziny, kończąc się około 22:30.
Program i atrakcje
Trasa przejazdu prowadzi ulicami Gliwic i ma 13 kilometrów długości. Na uczestników czeka strefa odpoczynku zorganizowana przez ISOVER przy ulicy Okrężnej 16, w której będzie można skorzystać z poczęstunku oraz pamiątkowych gadżetów. Nowością tegorocznej edycji jest specjalna fotobrama, umożliwiająca wykonanie wspólnego zdjęcia wszystkich obecnych.
Uczestnictwo i bezpieczeństwo
- Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.
- Wymagana jest umiejętność sprawnego poruszania się na rolkach.
- Dzieci mogą brać udział tylko pod opieką dorosłych i obowiązkowo muszą mieć kask oraz ochraniacze.
- Zalecane jest stosowanie ochraniaczy także przez pozostałych uczestników.
Organizatorzy proszą o zapoznanie się z regulaminem wydarzenia oraz przestrzeganie zasad bezpieczeństwa podczas przejazdu.
Autor: info_wydarzenia