Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gliwice

Katastrofa 13, zdobywcy I miejsca

1 maja na boisku Orlik 2012 na Trynku odbył się pierwszy Turniej o Puchar Gliwickiej Majówki. Impreza zgromadziła około 60 uczestników.

W ramach obchodów Gliwickiej Majówki odbył się turniej piłkarski na boisku przy ul. Jasnej. Od wczesnych godzin porannych drużyny rywalizowały o Puchar Majówki, medale oraz nagrody. Bezkonkurencyjna okazała się drużyna Katastrofa 13, która wygrała wszystkie mecze. Na drugim miejscu uplasował sie zespół Rocco On Tour. Na najniższym szczeblu podium zameldowała sie ekipa Siwy Futsal Team. Nagrody indywidualne trafiły do Łukasza Osikowicza (najlepszy bramkarz – Katastrofa 13 ) oraz Karoliny Bakiery (najlepsza piłkarka – ŚAF).

Turniej sędziował Roman Białek, sędzia Podokręgu Zabrze Śląskiego Związku Piłki Nożnej. Organizatorzy przygotowali także kącik zabaw dla dzieci prowadzony przez Centrum Rozwoju Dzieci i Młodzieży Bumerang.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.