Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gliwice

archiwum BJJ Factory Gliwice

Medalowy przystanek w drodze ma Mistrzostwa Europy zaliczyli w ostatni weekend kwietnia reprezentanci gliwickiego Klubu BJJ Factory. Na rozgrywanym nad Sekwaną, mocno obstawionym przez francuskich, kazachskich i rosyjskich zawodników judo i jiu-jitsu turnieju PARIS OPEN Paweł Bańczyk, Wojtek Gryz i Tomek Paczka wywalczyli brązowe krążki.

Gliwiccy "Brazylijczycy" wystartowali w koronnej konkurencji jiu-jitsu Ne Waza (walki w parterze), w kategoriach wagowych do 56 kg (Wojtek Gryz), do 62 kg (Tomek Paczka) oraz do 85 kg (Paweł Bańczyk). W walkach o trzecie miejsca, organizowanych w paryskim Instytucie Judo, pokonali rywali z Francji, z którymi - niewykluczone - przyjdzie im się zmierzyć w trakcie nadchodzących Mistrzostw Europy w Gliwicach.

- Zadanie wykonane. Mamy komplet zawodników z kompletem medali - komentuje wyniki gliwiczan na PARIS OPEN Jacek Bańczyk, prezes zarządu stowarzyszenia BJJ Factory.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.