Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gliwice

Jacek Kochan – perkusja (fot. W. Lemm)

Najnowszy projekt Jacka Kochana to kwartet z akordeonem i gitarą. Muzyka tego zespołu podróżuje po wszystkich stylistycznych krajobrazach, ale wciąż pozostaje w granicach jazzu.

W dziewięciu kompozycjach Jacka można usłyszeć wpływy dźwięków etnicznych, funkowych, klasycznych, łacińskich, rockowych, dramowych, fusion i jazzowych, nabytych przez kompozytora podczas jego artystycznych doświadczeń i podróży z muzyką. Jego muzyczni partnerzy to jedni z najlepszych młodych jazzmanów i improwizatorów w Polsce.

Jacek Kochan & musiConspiracy zagrają 10 maja o godz. 20.00 w ramach Czwartku Jazzowego z Gwiazdą w klubie muzycznym 4art (ul. Jana Siemińskiego 22). Bilety w cenie 20 zł w przedsprzedaży i 25 zł w dniu koncertu.

Organizatorem cyklu dofinansowanego z budżetu Miasta Gliwice jest Śląski Jazz Club.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.