Wkrótce koniec wahadła na ul. Toszeckiej. Remont dobiega końca

Na ul. Toszeckiej w rejonie skrzyżowania z Rekreacyjną kończą się roboty drogowe — kierowcy mogą wkrótce spodziewać się końca ruchu wahadłowego. W Gliwicach drogowcy przyspieszają porządki na kilkusetmetrowym odcinku, choć tempo prac wciąż zależy od pogody. Zapowiadane zmiany mają poprawić komfort przejazdu i bezpieczeństwo.
- Remont ul. Toszeckiej w rejonie Rekreacyjnej
- Co to zmieni dla kierowców w Gliwicach
Remont ul. Toszeckiej w rejonie Rekreacyjnej
Na fragmencie ul. Toszeckiej przy skrzyżowaniu z Rekreacyjną trwa naprawa nawierzchni, obejmująca kilkaset metrów jezdni. W miejscu prowadzonych robót wprowadzono ruch wahadłowy, by zapewnić bezpieczeństwo ekip i płynność prac. Jak informuje ZDM Gliwice, prace są już na finiszu i powinny zakończyć się w najbliższych dniach, o ile warunki atmosferyczne na to pozwolą. Remont ma przywrócić lepszy stan techniczny drogi oraz zwiększyć bezpieczeństwo uczestników ruchu.
Co to zmieni dla kierowców w Gliwicach
Dla kierowców oznacza to koniec ograniczeń ruchu i krótsze oczekiwanie przy przejeździe przez fragment objęty robotami. Po zakończeniu prac powinno wzrosnąć bezpieczeństwo i płynność jazdy na tej trasie, szczególnie w godzinach szczytu. Mieszkańcy i użytkownicy drogi nadal powinni zwracać uwagę na ewentualne tymczasowe oznakowanie oraz komunikaty ZDM Gliwice dotyczące daty zakończenia robót.
na podstawie: ZDM Gliwice.
Ostatnie Artykuły

Architektów doczeka się przebudowy. Ostropa wchodzi w długi remont drogi

Łabędy z nowymi znakami przed sprzątaniem ulic. Kierowcy mają ważny sygnał

Queen wraca w wielkich przebojach. PreZero Arena szykuje koncert bez imitacji

Orlickiego i Wyspiańskiego już po zmianie. Skrzyżowanie układa się na nowo

Majówka na drogach Gliwic - pijani kierowcy, dwa wypadki i 31 zatrzymań

„Upiór w operze” w oryginale i po raz pierwszy w Polsce. Wielki musical trafi do Gliwic

Gliwicka majówka rozbrzmiała muzyką i grami. Biało-czerwone akcenty dopełniły weekend

Przedszkole przy Kościuszki po zmianach. Do tego dojdą ekologiczne lekcje

Łąki nad Kłodnicą przyciągnęły przyrodników – Gliwice szykują ochronę terenu

Gliwiczanie uczcili Konstytucję 3 Maja w biało-czerwonej oprawie

Na Sikorniku otwarto park kieszonkowy - stoisko straży przyciągnęło uwagę

Seniorzy z Sikornika dostali lekcję, która może zatrzymać oszustów

W Gliwicach strażacy stanęli na pierwszej linii. Pożar Fabryki Drutu pokazał skalę służby

