Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gliwice

Wczoraj wieczorem gliwiccy kryminalni zatrzymali kolejnego chuligana. To 41-letni mieszkaniec Gliwic. Wobec mężczyzny zebrano dowody na to, że podczas meczu, wraz z innymi pseudokibicami, dokonał zniszczenia mienia.

Zatrzymany przez policjantów 41-latek na początku marca, podczas meczu piłki nożnej, na stadionie w Gliwicach, dokonał zniszczenia płotu odgradzającego trybuny od boiska oraz zakłócił przebieg imprezy masowej. Jest to kolejna, 29 już osoba zatrzymana w tej sprawie.

Przypomnijmy, że wszystkie dotychczas ustalone osoby, którym wykazano, że złamały prawo, otrzymały zakazy wstępu na imprezy masowe. Sprawcy przestępstw musieli wpłacić poręczenia majątkowe, natomiast kilkudziesięciu sprawców wykroczeń zostało ukaranych wysokimi grzywnami. Ponadto, wobec dwóch zatrzymanych zastosowano tymczasowe areszty w związku z toczącymi się innymi postępowaniami. Po zakończeniu postępowania przygotowawczego osoby te staną przed sądem.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.