Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gliwice

Rowerem przez powiat
Doroczne powiatowe rajdy rowerowe mają już wierne grono swych sympatyków – to świetne imprezy, zawsze z ciekawym programem, szeregiem atrakcji i poczęstunkiem dla uczestników. W tym roku miłośników dwóch kółek zapraszamy 9 czerwca na Rajd Rowerowy po Powiecie Gliwickim z metą na Ziemi Sośnicowickiej.

Rajd wystartuje w sobotę 9 czerwca o godz. 10.30 spod Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sośnicowicach (ul. Raciborska 39). Przewidywana długość trasy to ok. 20 km w obydwie strony. Po drodze rowerzyści będą mieli okazję zwiedzić m.in. lokalne „Muzeum Techniki” w Sośnicowicach, po czym pojadą trasą: Kleszczów, Bojszów, Rachowice, a następnie wrócą do Sośnicowic. Na mecie przewidziany jest poczęstunek dla uczestników rajdu.

Serdecznie zapraszamy do udziału w rajdzie grupy rowerzystów oraz indywidualnych kolarzy!
Organizatorzy: Powiat Gliwicki i Gmina Sośnicowice.

Bliższe informacje znajdziesz tutaj.

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.