Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gliwice

Wczoraj późnym wieczorem w jednym z autobusów miejskich w Knurowie zatrzymano podejrzanego o kradzież. Historia miała swój początek w Zabrzu. Jedna z pasażerek, po opuszczeniu linii 47, zorientowała się, że nie ma torebki. Poprosiła o pomoc znajomego i oboje ruszyli w pościg prywatnym autem.Jadąc wzdłuż trasy przejazdu autobusu, samochód dogonił go w Gierałtowicach. Kobieta zapytała pasażerów, czy ktoś nie znalazł jej torebki. Nikt nie odpowiedział, a na miejscu, na którym siedziała poszkodowana, nie znaleziono utraconego przedmiotu. Pokrzywdzona pojechała więc zgłosić kradzież do I komisariatu w Zabrzu. Tymczasem w autobusie, podczas dalszej jazdy, pasażerowie dali jednak znać kierowcy, że być może jeden z mężczyzn ma w tej sprawie coś do powiedzenia... Kierowca powiadomił policję. O 21.45 w Knurowie, przy ul. Dworcowej, do linii 47 wsiadł patrol policji i namierzył pasażera, który… siedział na torebce.
Odzyskano zgubę z zawartością dowodu osobistego, portfela, pieniędzy w kwocie prawie 700 zł oraz kluczy. Sprawca został zatrzymany w policyjnym areszcie. Postępowanie prowadzi KP Knurów.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.