psywaucie

Wczoraj nasi funkcjonariusze, otrzymali zgłoszenie od przypadkowego przechodnia, iż na parkingu jednego ze sklepów przy ulicy Tarnogórskiej w zamkniętym samochodzie znajdują się dwa psy. Zgłaszająca wyjaśniła, że obserwuje pojazd od 20 minut w związku z czym zdecydowała się zgłosić całą sprawę do naszej jednostki, martwiąc się o życie czworonogów. Na miejsce został także wezwany patrol policji. Po chwili do auta zgłosił się właściciel, który tłumaczył że 27°C na dworze to nie upał, a on sam był tylko na chwilę w sklepie…

Dziękujemy za reakcję osobie zgłaszającej!!!

Pamiętajmy, że od reakcji świadka zależy szybka i skuteczna pomoc zamkniętemu w nagrzanym aucie zwierzęciu czy dziecku. Zwracajmy uwagę na zaparkowane w pobliżu auta, kiedy idziemy do galerii handlowej, czy na kąpielisko. W sytuacji, kiedy jesteśmy świadkiem takiego zdarzenia zadzwońmy pod bezpłatny numer telefonu 986 do dyżurnego Straży Miejskiej lub 997 do dyżurnego Policji.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.