Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gliwice

Wydział Kryminalny III komisariatu policji poszukuje sprawców kradzieży, do jakiej doszło 18 maja br. w drogerii przy ul. Zwycięstwa w Gliwicach. Dwaj mężczyźni ukradli artykuły o znacznej wartości.Prosimy o pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzn podejrzanych o kradzież kosmetyków. Zabezpieczony w sprawie film dowodzi, że podejrzani działali wspólnie i w porozumieniu. Poniżej rysopisy sprawców.

Pierwszy mężczyzna: wiek ok. 28 lat, normalna budowa ciała, wzrost ok. 180 cm, włosy ciemne i krótkie, ubrany w czarną bluzę z kapturem, granatowe dżinsy, sportowe czarne buty.
Drugi mężczyzna: ok. 25 lat, normalna budowa ciała, wzrost ok. 180 cm, krótkie ciemnoblond włosy, ubrany w szarą bluzę z kapturem, dresowe czarne spodnie z szarymi lampasami, czarne obuwie sportowe.
Osoby rozpoznające mężczyzn ze zdjęcia prosimy o kontakt z III KP, tel. 32 239 03 43. Można też kontaktować się bezpośrednio z prowadzącym sprawę sierż. szt. Michałem Wolańskim (e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub przez anonimową skrzynkę mailową „Powiadom nas” - kliknij Tu.
Gwarantujemy anonimowość.