Do gliwickiej policji często wpływają listy, e-maile z wyrazami wdzięczności od osób, którym nasi mundurowi pomogli. W miniony piątek, za pośrednictwem anonimowej skrzynki „Powiadom nas”, wpłynęło takie oto podziękowanie.

 

Tekst informacji – pisownia oryginalna:
„Chciałbym wyrazić podziękowania dla policjanta jak się potem okazało ruchu drogowego który zatrzymał bandziora który zniszczył mi samochód pod tesko w dniu dzisiejszym. Dzięki temu Policjantowi ten bandzior przyznał się do zniszczenia mojego samochodu. Nie zdążyłem podziękować temu policjantowi , to on zgłosił wszystko przez telefon. Dowiedziałem się od policjantów którzy przyjechali że za kilka dni przechodzi on na emeryturę. Proszę w moim imieniu podziękować mu, to w jaki sposób postąpić i że przy tylu świadkach
nie bał się zainterweniować. BRAWO. Chciałbym się z nim spotkać jeśli jest to możliwe.”

Informacja od administratora strony policji gliwickiej:
Kontakt za pośrednictwem anonimowej skrzynki nie jest w tym przypadku najwygodniejszą formą komunikacji. Oczywiście, jest możliwe spotkanie z policjantem. Aby usprawnić możliwość kontaktu, prosimy o maila na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.