Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gliwice

Lao Che (fot. M. Klinger)

Lao Che wystąpi w Gliwicach z koncertem promującym najnowszą płytę zespołu – „Wiedzę o Społeczeństwie”. 17 czerwca muzycy wystąpią w Centrum Kultury Studenckiej „Mrowisko”.

Na najnowszym krążku Spięty i spółka nawiązują do kilku gatunków muzycznych, z muzyką rozrywkową lat osiemdziesiątych na czele. Mocną stroną zespołu są przenikliwe teksty. Narratorami w tej muzycznej opowieści o ludzkich perypetiach są człowiek, Polak i ziemianin.

Zaciekawieni? Spotkajcie się z chłopakami z Lao Che w CKS „Mrowisko” (ul. Pszczyńska 85) na koncercie 17 czerwca. Impreza rozpocznie się o godz. 18.00. Bilety w przedsprzedaży można kupić między innymi w kasie „Mrowiska”. Organizatorem koncertu z cyklu „Alternative Nights in Gliwice” jest Stowarzyszenie GTW, a Miasto Gliwice dofinansowuje projekt.

(mm)


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.