Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gliwice

piknik

fot. www.arenagliwice.com

Mecz Polska – Kolumbia na największym telebimie w Polsce, a przed meczem pełen sportowych, i nie tylko, atrakcji piknik rodzinny. Tak zapowiada się niedzielne popołudnie w Arenie Gliwice.

W niedzielę, 24 czerwca, o godz. 14.00 przed Areną rozpocznie się piknik rodzinny. Przygotowano atrakcje dla małych i dużych. Pojawią się dmuchańce oraz ciuchcia, którą będzie można przejechać się po okolicy.

Oczywiście nie może zabraknąć sportowych zabaw. Chętni będą mogli potrenować piłkę nożną czy futbol amerykański oraz pokonać specjalnie przygotowany tor przeszkód.

W trakcie pikniku organizator, Arena Operator, przeprowadzi casting na „Twarz Strefy Kibica”. Zwycięzców zobaczmy na specjalnej oprawie przygotowanej na trzeci mecz naszej reprezentacji, który zaplanowany jest na czwartek 28 czerwca.

Udział w Pikniku jest bezpłatny. Zabawa potrwa do 19:00. Później przyjdzie czas na prawdziwe piłkarskie emocje i mecz o wszystko. Spotkanie Polska – Kolumbia będzie można obejrzeć w Arenie Gliwice, na największym w Polsce telebimie. Strefa Kibica otworzy się już o 18.00. Wstęp 10 zł. Więcej szczegółów na stronie organizatora www.arenagliwice.com.