Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gliwice

Do tragicznego wypadku doszło dzisiaj na autostradzie A4 w rejonie Gliwic. Nie żyje 34-letni kierowca, który swoim pojazdem najechał na tył jadącego przed nim samochodu ciężarowego.

 

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że  34-letni mieszkaniec małopolski, kierujący samochodem osobowym marki BMW z niewyjaśnionych dotąd powodów, uderzył w tył poprzedzającego go samochodu ciężarowego marki Mercedes.

Na miejscu wypadku pracowała grupa dochodzeniowo - śledcza pod kierownictwem prokuratora. Badanie kierującego ciężarówką wykazało, że był trzeźwy. 

Do zdarzenia doszło dziś, we wtorek 10 lipca, około 0:20 na 299 kilometrze autostrady A4 w kierunku Wrocławia. Teraz policjanci pracują nad ustaleniem szczegółów tego tragicznego w skutkach wypadku. 


 


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.