Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gliwice

fot. J.Stec/Nextbike Polska

Gliwiczanie pokochali rower miejski! Dowód? Rosnąca liczba osób, które dołączają do GRM. W czerwcu system zarejestrował 859 nowych użytkowników.

Firma Nextbike, operator GRM, podał kolejne dane dotyczące systemu rowerów miejskich. Według nich, tylko w czerwcu system zarejestrował 13 231 wypożyczeń. Najwięcej – 604 – odnotowano 8 czerwca.

Najchętniej wypożyczano rower miejski na pierwszy darmowy kwadrans (9 608 wypożyczeń). Byli jednak też tacy użytkownicy, którzy korzystali z wypożyczonego jednośladu przez ponad 12 godzin (5 wypożyczeń).

Przypominamy, że sezon na Gliwicki Rower Miejski potrwa do 30 listopada. Gliwickie jednoślady można wypożyczać przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. Więcej informacji na stronie Gliwickirower.pl.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.