zawody Fot. BJJ Factory

Świetna passa zawodników ju-jitsu gliwickiego klubu BJJ Factory trwa w najlepsze. Wojciech Gryz przywiózł brązowy medal z zawodów Abu Dhabi Grand Slam London. Cenne krążki posypały się też w śląskiej lidze dzieci i młodzieży oraz Pucharze Polski Południowej w ju-jitsu.

W rywalizacji śląskiej ligi dzieci i młodzieży wzięło udział 12 zawodników podopiecznych trenera Pawła Bańczyka. Złote krążki wywalczyli Jakub Nikodem, Oliwia Sieprawska, Jakub Muniz Acosta, Filip Zmuda i Julia Bohosiewicz. Ze srebrnymi medalami wrócili do Gliwic Mateusz Godziejewicz, Maciej Szczepanik i Krzysztof Sieprowski. Brązowe medale zdobyli Oliwia Sieprawska i Bartek Zmuda.

Wspaniały występ w Pucharze Polski Południowej odnotowali także Markus Ciesielski, Paweł Czuga i Jan Ciesielski. Złoty medal walce w kimonie i srebrny w walce bez kimona zdobył w imponującym stylu Markus Ciesielski. Jan Ciesielski i Paweł Czuga wywalczyli brąz. (mw)


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.