Magdalena Cielecka i Marcin Dorociński „Ciemno, prawie noc”, reż. B. Lankosz (fot. materiały organizatora)

23 marca w kinie Amok odbędzie się premiera filmu „Ciemno, prawie noc” opartego na bestsellerowej powieści Joanny Bator. Pisarka spotka się z gliwicką publicznością.

„Ciemno, prawie noc” to trzymający w napięciu kryminał w reżyserii Borysa Lankosza. W główną rolę dziennikarki Alicji Tabor wcieli się Magdalena Cielecka. Czy po powrocie do rodzinnego Wałbrzycha uda jej się rozwiązać zagadkę zaginionych dzieci? I dlaczego policja jest bezsilna? W mrocznym thrillerze wystąpią Marcin Dorociński, Dorota Kolak i Agata Buzek. Premiera filmu rozpocznie się o godz. 20.00 w Amoku (ul. Dolnych Wałów 3).

Gościem specjalnym gliwickiego kina będzie autorka książki „Ciemno, prawie noc”. Joanna Bator dostała za nią najważniejszą polską nagrodę literacką – Nike. Autorka jest nie tylko pisarką i dziennikarką, ale też filozofką i feministką, która przez kilka lat mieszkała w Japonii. (mm)


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.