Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gliwice

Policjanci z I komisariatu prowadzą sprawę uszkodzenia ciała małoletniego, do którego doszło 30 maja ok. 21.30 przy Placu Mickiewicza w Gliwicach. Do chwili obecnej nie udało się wykryć napastników. W aktach znajduje się zapis monitoringu, na którym, z pewnej odległości, widać poszukiwanych przez śledczego mężczyzn. Zapis powstał w niesprzyjających warunkach oświetleniowych. Być może ktoś z Państwa rozpoznaje jednak lub podejrzewa kogo zarejestrowała kamera?

Rzecz działa się 30 maja br. około godziny 21.30 przy Placu Mickiewicza w Gliwicach. Dwaj napastnicy podeszli do siedzącego na ławce 15-latka, po czym jeden z nich uderzył chłopca w twarz, powodując obrażenia m.in. uszkodzenia zęba. W sprawie wykonano wiele czynności procesowych i pozaprocesowych, jednakże nie doprowadziły one do wykrycia sprawców – stąd decyzja prowadzącego o zwróceniu się do internautów.

Osoby, które rozpoznają lub podejrzewają, kto jest widoczny na zdjęciu, proszone są o przekazanie informacji policjantom z I komisariatu, tel. całodobowy: 32 680 01 00, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Można też kontaktować się przez anonimową skrzynkę mailową Powiadom nas – kliknij TU.
Informujący nie będą wzywani czy dopytywani. Wszystkim gwarantujemy anonimowość.

 

  • Młody mężczyzna w czapce z daszkiem.
  • Na zdjęciu widać dwóch mężczyzn.