Artur Gotz fot.W.Jachyra

Trwa Parkowe Lato. W każdą sierpniową sobotę o godz. 19.30 w parku Chopina rozpoczyna się kolejny muzyczny wieczór. W tym cyklu każdy znajdzie coś dla siebie! Wstęp na wszystkie wydarzenia jest wolny. Miasto Gliwice zaprasza.

10 sierpnia spotkamy się z utworami niezapomnianego Kabaretu Starszych Panów. Autorski kabaret Jeremiego Przybory i Jerzego Wasowskiego bawił i dostarczał rozrywki na najwyższym poziomie kilku pokoleniom Polaków. Chwytliwe melodie i błyskotliwe teksty na stałe weszły do kanonu polskiej piosenki. „Piosenka jest dobra na wszystko”, „Wesołe jest życie staruszka”, „Addio, pomidory!” czy „Bo we mnie jest sex” to ponadczasowe hity, które nuci niejeden z nas. W parku Chopina po repertuar Kabaretu Starszych Panów sięgnie Artur Gotz, wokalista i aktor filmowy i teatralny.

Izabela Szafrańska, wokalistka znana z telewizyjnych talent shows, wystąpi 17 sierpnia. W koncercie „Piosenki mi najbliższe” nie zabraknie utworów z kręgu poezji śpiewanej. Zabrzmią utwory Marka Grechuty, Jacka Kaczmarskiego czy Bułata Okudżawy.


1000 Znaków do wykorzystania