Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gliwice

Samozamykacz GEZE

Firma GEZE jest jednym z pionierów na rynku akcesoriów wyposażenia drzwi i okien oraz systemów kontrolowania bezpieczeństwa. Swoje długoletnie doświadczenie na arenie międzynarodowej wykorzystuje do projektowania coraz bardziej nowoczesnych i innowacyjnych rozwiązań, które rewolucjonizują rynek okuć drzwiowych i okiennych. Jednym z produktów w podstawowej ofercie producenta jest samozamykacz, który również można uznać za ważny składnik systemu zabezpieczającego. Jednym z najprostszych, a przy tym najbardziej uniwersalnych modeli jest samozamykacz GEZE TS 2000, który stosowany jest wielu budynkach o różnym charakterze.

Wysoki standard

Produkty GEZE to nie tylko samozamykacze, ale również wiele rodzajów nowoczesnych rozwiązań jak systemy do drzwi przesuwnych, przymykowych a nawet wahadłowych. GEZE zajmuje się także produkcją systemów sterujących, które działają bez użycia siły fizycznej. Są to między innymi czujki ruchu, obecności czy przyciski bezpieczeństwa. Niemiecka marka odniosła sukces głównie dzięki niezwykłej dbałości o dobór materiałów najwyższych standardów jakości. Oprócz czynników technicznych ważną częścią produktów obecnych w ofercie GEZE jest czynnik ludzki. Konstruktorzy działający w szeregach firmy są wysoce wykwalifikowani, dlatego możemy cieszyć się urządzeniami najwyższej jakości.

Samozamykacze GEZE

Urządzenia do automatycznego zamykania drzwi GEZE znajdują się na szczycie listy najpopularniejszych produktów niemieckiego producenta. Samozamykacze cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem od momentu pojawienia się na rynku, ponieważ ułatwiają nam życie na każdym kroku. Domykacz do drzwi GEZE samoczynnie zamyka drzwi, które wcześniej otworzyliśmy. Ta pozornie prosta czynność potrafi sprawić kłopot, a część z nas po prostu nie chce tracić cennych sekund na dokładne zamknięcie drzwi. Dlatego za sprawą samozamykaczy GEZE od dobrych kilkunastu lat możemy nie musimy przejmować się tak prozaiczną czynnością.

Zastosowanie samozamykaczy

Domykacze do drzwi są niezwykle praktycznym i powszechnie stosowanym urządzeniem, które montowane jest w wielu lokalach użytkowych jak małe sklepy, gdzie nie ma warunków do zamontowania drzwi wyposażonych w fotokomórkę. Dlatego właściciele decydują się na montaż samozamykaczy, które ułatwiają obsłudze zachować porządek w sklepie oraz kontrolować ilość klientów.

Ponadto drzwi wyposażone w samozamykacz to dobre rozwiązanie również w przypadku lokali gastronomicznych, gdzie klienci pragną zażyć chwili wytchnienia i w spokoju zjeść swój posiłek. Samozamykacze pomagają uchronić klientów od gwaru ulicy lub nieprzyjemnych przeciągów szczególnie siedząc w pobliżu wejścia. Samozamykające się drzwi chronią przed wychładzaniem lub nagrzewaniem się budynków.

Wybrane modele samozamykaczy są również wzbogacone o opcję blokady skrzydeł, która pozwala na swobodne otwarcie drzwi jedynie od ich wewnętrznej strony. Jest to niezwykle ważne przy montażu drzwi w pomieszczeniach wymagających podwójnie skutecznych zabezpieczeń. Często jest to rozwiązanie stosowane przez banki w obawie przed obecnością osób niepowołanych.

Model GEZE TS2000

Model bijący rekordy sprzedaży to TS2000, który wyróżnia się na tle innych produktów swoim szerokim zastosowaniem. Nadaje się do drzwi o zróżnicowanych parametrach technicznych i może być montowany w drzwiach wewnętrznych jak i zewnętrznych. Jego wykonanie jest bardzo solidne i odporne na działanie niesprzyjających warunków atmosferycznych. Posiada również opcję ręcznego ustawiania szybkości domykania drzwi, którą w każdej chwili można zmienić.