Expobud Fot. materiały Agencji Informacyjno-Reklamowej „Promocja”

Wielkimi krokami zbliża się wrzesień, a wraz z nim kolejna edycja lubianych przez gliwiczan Targów Expobud. Będzie to już 15. edycja imprezy, która na stałe wpisała się w jesienny kalendarz gliwickich spotkań branżowych.

Wrześniowe targi pozwolą zaznajomić się z ofertą liczących się firm oraz najnowszymi rozwiązaniami stosowanymi obecnie w budownictwie i aranżacji wnętrz czy ogrodów. Dwudniowe wydarzenie będzie też okazją do nawiązania kontaktów i wzięcia udziału w warsztatach.

Tegoroczne targi to wiele atrakcji edukacyjno-poznawczych – warsztaty i spotkania oraz możliwość zapoznania się z ofertą i zasięgnięcia porady. Powiemy, jak budować relacje z architektem i wykonawcą, jak kupić dobrą nieruchomość, pokażemy też, jak wykonać obraz z mchu. Targi będą pełne ciekawych rozwiązań technologicznych i niespodzianek. Zapraszamy do śledzenia na bieżąco naszej strony www.promocja-targi.pl oraz naszego fanpage’a – mówi Wioletta Ochman, właścicielka Agencji Informacyjno-Reklamowej „Promocja”, organizator Targów Expobud.

Szkolenia budowania relacji z architektem, wykonawcą i dystrybutorem poprowadzi Grupa Umbrella Marketing Group. Na płycie hali, w strefie warsztatów, odbędą się trzy prelekcje, na które obowiązują zapisy.

Przedstawiciele Wydziału Architektury Politechniki Śląskiej poprowadzą warsztaty DESIGN THINKING – w poszukiwaniu przewagi konkurencji na rynku, a GRUPA KEJOR poinstruuje, jak nie kupować „bubla”, czyli mieszkania lub domu, który może budzić obawy.

Podczas targów odbędą się też warsztaty Whispers of flowers – uczestnicy spotkania będą tworzyć kompozycje jesienne i obrazy z mchu.

15. edycja targów Expobud odbędzie się 14–15 września (w godz. 10.00–17.00) w małej hali Areny przy ul. Akademickiej 50. Bezpłatny bilet wstępu, po wypełnieniu formularza, można pobrać na stronie www.promocja-targi.pl.