Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gliwice

Ślub i związane z ceremonią wesele to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu. Chcąc, aby impreza przebiegła bez zakłóceń w pozytywnej atmosferze musimy zadbać o jej organizację z odpowiednim wyprzedzeniem. Jedną z najważniejszych decyzji, przed jaką stoi narzeczeństwo jest wybór sali weselnej. Jak wygląda oferta Restauracji Park Szwajcaria w Gliwicach?

Stylowo i komfortowo

Niezależnie od ilości gości i motywu przewodniego imprezy weselnej każda sala powinna charakteryzować się wysokimi walorami estetycznymi oraz funkcjonalnością. Tylko połączenie tych dwóch cech może zagwarantować udaną imprezę. Restauracja Park Szwajcarki powstała w roku 2015 i może zapewnić stylowe i praktyczne wyposażenie. Wnętrze obiektu to idealny przykład tego, czym powinna odznaczać się każda nowoczesna sala weselna. Gliwice i działające na jej terenie obiekty organizujące imprezy nie zawsze są w stanie osiągnąć oferowany przez Park Szwajcaria standard.

Szukasz sali weselnej w Gliwicach? Sprawdź: http://staraszwajcaria.pl/

Do dyspozycji gości

Obiekt posiada różnorodne udogodnienia, z których skorzystać mogą goście weseli. Udostępniona sala weselna składa się z dwóch niezależnych części uposażonych w odrębny bar z alkoholem oraz specjalistyczny system nagłośnienia. Łącznie na sali dziennej oraz bankietowej przebywać może do 150 osób. Ponadto osoby posiadające auto mogą go nieodpłatnie zaparkować na strzeżonym parkingu. Oprócz tego w obiekcie znajduje się 10 nowoczesnych pokoi hotelowych będących doskonałym wyborem dla osób niemogących prowadzić samochodu. Pokoje wyposażone są m.in. w telewizor, dostęp do darmowej sieci Wi-FI oraz we własną łazienkę. Ponadto goście będą mieli możliwość skorzystania z wyśmienitej kuchni.

Przyroda i dostępność

Taras wraz z terenem zielonym, park i położone wśród majestatycznych drzew i krzewów jezioro to miejsca, do których powinny mieć dostęp wszystkie sale weselne Gliwice mogą dać to gościom tylko w Restauracji Park Szwajcaria. Dzięki temu uczestnicy imprezy mogą opuścić lokal i w czasie kilku minut rozpocząć spacer wśród urokliwej roślinności, gdzie zaciągnąć mogą świeżego powietrza. W parku dodatkowo spotkać można towarzyskie kaczki oraz wiewiórki. Mimo bliskości przyrody restauracja odznacza się niezwykłą dostępnością. Dzięki idealnej lokalizacji goście nie doświadczą zgiełku miasta, a równocześnie dojadą do obiektów ze ścisłego centrum Gliwic w kilka minut. Dodatkowo restauracja położona jest w pobliżu wszystkich najważniejszych arterii komunikacyjnych. Dojazd do autostrad A1 i A4, czy też do Drogowej Trasy Średnicowej i Drogi Krajowej 88 nie będzie stanowił najmniejszego problemu.