kobieta przy laptopie fot. Freepik, CC0

Oferujesz usługi przez internet? Chcesz dotrzeć bo potencjalnych klientów? Zgłoś się do gliwickiej bazy usług zdalnych.

Obowiązujące obecnie ograniczenia znacznie utrudniają prowadzenie różnego rodzaju działalności. Chcemy pomóc gliwickim przedsiębiorcom w dotarciu do klientów, dlatego pod koniec marca powstała baza gliwickich lokali gastronomicznych #GliwiceNaWynos. Na liście mamy już 82 lokale!

Teraz zapraszamy do współpracy firmy oferujące różnego rodzaju usługi zdalne - przez telefon czy przez Internet. Można w ten sposób np. udzielać porad finansowych, prawnych, prowadzić szkolenia czy różnego rodzaju zajęcia rekreacyjne.
Jeśli prowadzisz tego typu działalność, prześlij zgłoszenie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Wpisz w temacie wiadomości : USŁUGI ZDALNE, a w treści zaprezentuj swoją ofertę oraz podpowiedz, jak można Cię znaleźć w Internecie lub nawiązać kontakt telefoniczny. Na zgłoszenia czekamy do 9 kwietnia.

10 kwietnia baza gliwickich usług online #GliwiceZdalnie zostanie opublikowana na stronie gliwice.eu. Będziemy ją także promować w mediach społecznościowych. Zapraszamy do współpracy!