Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gliwice

Naszyjniki – na jakie rodzaje się zdecydować?

Naszyjniki to najpopularniejszy rodzaj biżuterii, wybierany obecnie zarówno przez kobiety, jak i przez mężczyzn. Ich elegancka prezencja pozwala na dobieranie ich do różnego rodzaju strojów w zależności od okazji. Typ naszyjnika, jaki zdecydujemy się założyć na oficjalne spotkanie, musi pozostać minimalistyczny i delikatny, tak aby nie kolidował z koszulą w jasnym odcieniu. W przypadku wystawnych przyjęć lub wesel, warto postawić na przyciągające wzrok naszyjniki z pereł lub z kryształów Swarovskiego. Od wielu lat są symbolem bogactwa i doskonałego stylu – nie bez powodu. O ich wysokiej klasie nie świadczy jedynie wygórowana cena. Renoma pereł oraz kryształów opiera się głównie o niepowtarzalny wygląd i jakość. Nie sposób znaleźć drugie, tak samo piękne oraz niezniszczalne materiały. Wybierając naszyjniki, warto poświęcić na nie większą sumę – jest to inwestycja w jakość kruszców, która potwierdzona została przez producenta. Z pewnością przełoży się na ich długowieczność. Będą cieszyć oczy swoich właścicieli przez długi czas. 

Wybór srebrnych i złotych naszyjników nie może być przypadkowy. Podczas zakupów zwróć uwagę na ich długość. W celu ułatwienia sobie decyzji dowiedz się, jak dopasować ją do właściciela. Jest to szczególnie istotne, gdy tak piękną biżuterię chcesz podarować bliskiej osobie.

Rodzaje naszyjników – wybierz odpowiednią biżuterię 

Długość naszyjnika będzie uzależniona nie tylko od ubrania, ale także od jego dekoltu, okazji bądź typu sylwetki właściciela. Jeżeli wybierzemy dobrą długość naszyjnika, może mieć on korzystny wpływ na naszą prezencję. 

Naszyjniki krótkie sięgają jedynie obszaru znajdującego się bardzo blisko obojczyków. Ze względu na ciasne przyleganie, zalecane są osobom posiadającym smukłą szyję. Najlepiej sprawdzą się wykorzystywane podczas specjalnych okazji, wymagających eleganckiego wyglądu. 

Naszyjniki typu Princess są najpopularniejszym modelem tego typu biżuterii. Ich długość sięga niewiele poza obojczyki. Są najbardziej uniwersalne – z powodzeniem można założyć je do codziennych stylizacji, jak i wieczornych wyjść. Zestawisz je z wieloma zawieszkami, zarówno mniejszymi, jak i większymi, a sylwetka nie będzie wyglądała na przytłoczoną. 

Naszyjniki długie to modele najlepiej pasujące do ubrań stylu glamour, ale nie tylko. Często spotykane są w zarówno eleganckiej wersji z pereł, jak również jako rzemyki, czy kryształki. Wiele kobiet łączy je ze zwiewnymi sukienkami, a nawet z golfem. Ich długość sięga okolic pępka – jeśli nie zawsze masz ochotę na tak długi naszyjnik, bez trudu skrócisz go, obwiązując wokół szyi.