Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gliwice

4 dziewczymy skaczą do góry fot. Pexels

Instytut Pracy i Edukacji, operator konkursu Śląskie Lokalnie 2021- 2023, zaprasza na spotkanie informacyjne dotyczące nowego naboru wniosków w ramach programu FIO, dofinansowanego przez Narodowy Instytut Wolności. Konkurs kierowany jest do grup nieformalnych oraz młodych organizacji pozarządowych i patronackich, które mogą zyskać od 1000 do 5000 złotych dofinansowania.

Wniosek o dofinansowanie będzie można złożyć przez formularz dostępny na stronie: fioslaskie.com. Data rozpoczęcia naboru zostanie ogłoszona już niebawem. Spotkanie informacyjne, na którym będzie można poznać szczegóły konkursu, dbędzie 21 lipca 2021 roku w godzinach od16.00 do 19.00 przy ul. Studziennej 6. Dodatkowo w ramach Akademii Dobrego Projektu będzie można wziąć udział w
darmowych warsztatach z pisania, promowania i rozliczania projektów. Wszelkie pytania prosimy kierować pod numer telefonu: +48 732 259 513 lub mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..