Zapoznaj się z najnowszymi ofertami pracy w Gliwicach

Gliwice to miasto znajdujące się w województwie śląskim. Na terenie miasta mieszczą się liczne zakłady przemysłowe, rozrasta się również branża handlowo-usługowa. Jeżeli szukasz pracy w Gliwicach masz szansę podjąć ją w wielu zawodach. W tej chwili posiadamy aktualne oferty pracy dla agentów celnych, frontend developerów, czy choćby logistyków. Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi naszymi ofertami.

Propozycja pracy dla frontend developera

Frontend developer to programista odpowiadający za przygotowanie lub/i aktualizację witryny internetowej od jej strony wizualnej. Pracownik dba o prawidłowe funkcjonowanie witryny i na bieżąco rozwiązuje pojawiające się problemy. Idealny kandydat a stanowisko frontend developera posiada wykształcenie wyższe kierunkowe (większość pracodawców preferuje absolwentów informatyki). Równie ważne, o ile nie ważniejsze jest doświadczenie na podobnym stanowisku i dobra znajomość technologii branżowych. Frontend developer musi biegle posługiwać się językiem angielskim. Osoba zatrudniona na tym stanowisku powinna posiadać zdolność analitycznego myślenia, być kreatywna, posiadać zdolność długotrwałego skupienia się na wybranym problemie, a także posiadać umiejętność pracy w grupie (niektóre projekty mogą mieć charakter zespołowy).

Logistycy w Gliwicach poszukiwani

Logistyk to specjalista zajmujący się zaopatrzeniem, planowaniem procesów produkcyjnych. Do jego zadań należy także dystrybucja, transport i komunikacja. Część logistyków zajmuje się jedynie analizowaniem istniejących w danej firmie systemów logistycznych, a także proponowaniem zmian, które mogłyby je usprawnić. Logistyk może liczyć na zatrudnienie w branży handlowej, usługowej, produkcji, czy spedycji. Od kandydatów na to stanowisko wymaga się ukończenia studiów wyższych (na przykład na kierunku logistyka). W zawodzie tym bardzo ważna jest znajomość języków obcych – niemieckiego, rosyjskiego i angielskiego. Wielu pracodawców szuka kandydatów posiadających doświadczenie na podobnym stanowisku. Jeżeli chodzi o zarobki, zazwyczaj są bardzo dobre i często przekraczają średnią krajową (jednocześnie są uzależnione od naszego doświadczenia i wielkości firmy, dla której pracujemy).

Dla osób, które chciałyby podjąć pracę za granicą przygotowaliśmy dział z ofertami pracy w Niemczech.

Ciekawe propozycje zatrudnienia dla agentów celnych

Agent celny to pracownik odpowiedzialny za przygotowywanie dokumentów potrzebnych do dokonywania zgłoszeń celnych. Do jego obowiązków może należeć również zgłaszanie przesyłek do odpraw celnych, obsługa celna klientów, ścisła współpraca z Urzędem Celnym, itp. Żeby podjąć pracę na tym stanowisku niezbędna jest znajomość prawa celnego, doświadczenie, znajomość języka angielskiego. Wielu pracodawców oczekuje od agenta celnego posiadania prawa jazdy kategorii B. Niezwykle ważna jest także umiejętność pracy pod presją czasu. Zarobki agentów celnych często przekraczają średnią krajową. Osoba zatrudniona na tym stanowisku ma dostęp do wielu szkoleń i duże możliwości rozwoju.