Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gliwice

TEC 2000 - brytyjska jakość i światowe rozwiązania. Profesjonalne dodatki do paliwa dla sprawności i ochrony silnika

Brytyjska marka TEC 2000 obecna jest na rynku od 1973 roku. Przez wiele lat zdobyła uznanie na światowym rynku i swoje produkty sprzedaje w wielu krajach, m.in. w Niemczech, Polsce, USA, Szwajcarii i w Wielkiej Brytanii. Przez lata zdobyte doświadczenie, pozwoliło na stworzenie skutecznych preparatów poprawiających pracę silnika, które są wydajne i bezpieczne dla jego żywotności. Stanowią one czołówkę rozwiązań petrochemicznych na świecie. Co je wyróżnia na rynku?

Dodatki do paliwa o najwyższej jakości 

W ofercie preparatów TEC2000 dostępne są dodatki do paliwa, które rzeczywiście działają. Używane są one w silnikach diesla i benzynowych. Cieszą się dużą popularnością wśród kierowców, którzy chętnie dzielą się opiniami po ich zastosowaniu w swoich samochodach. Sprawdzone preparaty - ulepszacze - do silnika, umożliwią lepszą jego kondycję i wpływ na jego działanie. TEC 2000 usuwa wilgoć i wodę z jednostki napędowej, pozbywa się zanieczyszczeń, chroni ją przed działaniem w niskich temperaturach i korozją oraz ma zadanie nadać mu właściwości smarnych. 

Wszystko po to, aby kompleksowo zadbać o serce samochodu, którym jest silnik. Dodatki do paliwa czyszczą układ paliwowy, wtryskowy i dolotowy, a także jego pozostałe elementy. Zalecane są do stosowania w starszych typach auta, ale również w nowych, do przedłużenia ich żywotności i sprawnego działania na lata.

Zastosuj płukankę silnika w swoim samochodzie

Płukanka silnika jest bezpieczną metodą na pozbycie się zanieczyszczeń, które gromadzą się w komorze silnika. Jedna puszka wystarcza na 4-5 L oleju w samochodzie. Płukanie to czynność pielęgnacyjna, która pozwoli na zwiększenie mocy jednostki napędowej, redukcję spalin, zwiększa kompresję na cylindrach i neutralizuje szkodliwe kwasy w oleju. To sposób na mniejsze spalanie paliwa, równą pracę silnika i zredukowanie hałasu. Wypróbuj go przy wymianie oleju. Więcej na temat płukanki dowiesz się z https://tec2000.pl/produkt/engine-flush-plukanka-do-silnika/

TEC 2000 - produkty znane na całym świecie

Wśród opinii wielu, używanie preparatów brytyjskiej marki TEC 2000 przynajmniej raz w roku, zapewni utrzymanie silnika samochodu w dobrej kondycji. Unikalna kompozycja rozpuszczalników i wydajnych preparatów o właściwościach smarnych, uznawane są za jedne z najlepszych na świecie. Od ponad 20 lat cieszy się dobrą opinią na motoryzacyjnym rynku. Stosowanie TEC 2000 jest całkowicie bezpieczne dla silnika. Kup i przetestuj produkty do Twojego samochodu.