Polski Związek Piłki Nożnej w podziękowaniu za współpracę na rzecz zapewnienia bezpieczeństwa podczas rozgrywek piłki nożnej w sezonie 2020/2021 przyznał jednostkom Policji okolicznościowe puchary. W naszym województwie nagrodzone zostały 4 jednostki. Wyróżnienia trafiły do Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach oraz komend miejskich w Gliwicach, Sosnowcu i Tychach.

Nagrody były dotychczas corocznie wręczane podczas konferencji „Bezpieczny Stadion”. W tym roku jednak, podobnie jak to miało miejsce w roku ubiegłym, wydarzenie nie odbyło się w tradycyjnej formie, a wyróżnienia zostały do jednostek Policji wysłane i trafiły do siedzib poszczególnych komend.

W tym roku Polski Związek Połki Nożnej wyróżnił w naszym województwie 4 jednostki:

  •  Komendę Wojewódzką Policji w Katowicach za współpracę przy organizacji meczów piłkarskich Reprezentacji Polski;
  •  Komendę Miejską Policji w Gliwicach za współpracę przy organizacji rozgrywek piłki nożnej szczebla centralnego;
  •  Komendę Miejską Policji w Sosnowcu za współpracę przy organizacji rozgrywek piłki nożnej szczebla centralnego;
  •  Komendę Miejską Policji w Tychach za współpracę przy organizacji rozgrywek piłki nożnej szczebla centralnego.

  • Puchar z napisem Podziękowania dla Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach za współpracę z Polskim Związkiem Piłki Nożnej  przy organizacji meczów Reorezentacji Polski w sezonie 2020/2021.
  • Fragment pucharu z napisem Podziękowania dla Komendy Miejskiej Policji w Gliwicach za wzorową współpracę z klubem Piast <a href=Gliwice przy organizacji meczów piłki nożnej w sezonie 2020/2021." />
  • Puchar z napisem Podziękowania dla Komendy Miejskiej Policji w Gliwicach za wzorową współpracę z klubem Piast <a href=Gliwice przy organizacji meczów piłki nożnej w sezonie 2020/2021." />