W lecie jak w żadnej innej porze roku zależy nam na tym, aby nasze ciała były bez zarzutu. Nie zawsze jednak jest to możliwe.

Katujesz się drakońskimi dietami i do utraty sił ćwiczysz na siłowni? Mimo tego masz fałdki tłuszczu na brzuchu, a o mięśniach możesz tylko pomarzyć? Z pomocą przychodzi Emsculpt neo — innowacyjny zabieg jeśli chodzi o modelowanie sylwetki. Z jego pomocą zgubisz tłuszcz i wyrzeźbisz mięśnie. Zniknie Ci też kilka centymetrów w talii.

Emsculpt neo — wyrzeźbi Twoją sylwetkę!

Czym jest Emsculpt neo?

Emsculpt neo w nowoczesny sposób modeluje sylwetkę. Urządzenie jako pierwsze na świecie łączy HIFEM+ i RF w jednym zabiegu. Dzięki synchronizacji dwóch rodzajów energii Emsculpt neo jest niezrównane, jeśli chodzi o spalanie tłuszczu i rozbudowę mięśni.

Zabieg Emsculpt neo jest nieinwazyjny. Fala radiowa (RF) rozbija i niszczy tłuszcz w procesie termolipolizy, natomiast HIFEM+ przez supramaksymalne skurcze spala tkankę tłuszczową.

Jak działa fala radiowa i HIFEM+?

Wiesz już, że wyjątkowość technologii Emsculpt neo polega na połączeniu dwóch rodzajów energii — HIFEM+ i RF. HIFEM+ to energia elektromagnetyczna o wysokiej intensywności. wywołuje ona skurcze o takiej sile, jakiej nie jesteś w stanie wygenerować podczas treningu. Natomiast fala radiowa, czyli RF niszczy podskórny tłuszcz.

HIFEM+ wywołuje ponadmaksymalne skurcze, aby efekty zabiegu były jeszcze lepsze. Twoje mięśnie utrzymują stan skurczu przez dłuższy czas (o 20%). Owe skurcze występują w 7 etapach dopasowanych do energii fali radiowej. Dzięki temu Emsculpt neo jeszcze mocniej rzeźbi mięśnie, które rozgrzała biopolarna fala radiowa.

Zaletą zabiegu Emsculpt neo jest to, że nie powoduje zakwasów powstających na skutek intensywnych treningów. Podczas rzeźbienia sylwetki odczuwasz wyłącznie impulsy i skurcze.

Redukcja podskórnego tłuszczu — jeszcze nigdy nie była tak szybka!

Dlaczego fala radiowa i HIFEM+ szybko redukują podskórny tłuszcz? Fala radiowa wywołuje efekt termiczny. Zmienne pole elektromagnetyczne wprowadza jony w ruch. Wirujące cząsteczki, ocierając się o siebie, rozgrzewają tkanki. Temperatura podskórnego tłuszczu podnosi się do 43/45 stopni Celsjusza. Pomiędzy 3 a 4 minutą zabiegu rozpoczyna się proces termolipolizy. Komórki tłuszczowe niszczą się, a zwiększone krążenie krwi i przyspieszony metabolizm sprawiają, że uwolniony tłuszcz organizm wydala bardzo szybko.

Dzięki zabiegowi Emsculpt neo średnia redukcja tkanki tłuszczowej wynosi aż 30%!

To jednak nie wszystko. Oddziaływanie fali radiowej poprawia również strukturę skóry. Efekt termiczny powoduje, że włókna kolagenowe skracają się i zagęszczają. Fale radiowe stymulują fibroblasty do większej produkcji kolagenu i elastyny. Termolipoliza wpływa również na rozszerzanie naczyń krwionośnych, przez co skóra jest lepiej odżywiona i dotleniona. Twoje ciało staje się bardziej jędrne i napięte.

Efekty Emsculpt neo

Efekty Emsculpt neo zaskoczą Cię. Już 4 zabiegi powodują rozrost mięśni, który można przyrównać do intensywnych ćwiczeń na siłowni wykonywanych przez 12-16 tygodni.

Technologię Emsculpt neo nieustannie poddaje się badaniom klinicznym. Według ponad 30 publikacji medycznych HIFEM okrzyknięto najbardziej intensywnym zabiegiem modelującym ciało. Co zyskasz dzięki Emsculpt neo? Zabieg:

  • średnio o 30% redukuje tkankę tłuszczową,
  • średnio o 25% rozbudowuje tkankę mięśniową,
  • średnio o 19% redukuje rozstępy mięśni prostych brzucha,
  • średnio o 5,9 cm zmniejsza obwód w talii.

Już nie musisz wylewać hektolitrów potu na siłowni, aby uzyskać wymarzoną sylwetkę. Emsculpt neo wymodeluje Twój brzuch, uda, pośladki. Bez wysiłku i diety, a także stosowania innych metod, które nie przynoszą rezultatów.

Sprawdź naszą ofertę na stronie: https://drzazgaclinic.pl/modelowanie-sylwetki/emsculpt-neo/