Głosuj na Nowe Centrum Gliwic w konkursie na najlepsze inwestycje komunalne
Przeobrażenie centrum naszego miasta zyskało uznanie na ogólnopolskim forum. Teraz czas na Twój głos!
  1. Nowa przestrzeń w sercu miasta została nominowana do prestiżowego konkursu.
  2. 21 projektów z całej Polski rywalizuje o miano TOP Inwestycji Komunalnych 2024.
  3. Głosowanie online trwa do 26 kwietnia, do godziny 9:00.
  4. Twój głos może zadecydować o specjalnej nagrodzie dla naszej inwestycji.

Ożywienie i piękno, które zagościło w centralnej części naszego miasta, jest efektem pracy wielu osób oraz wizji, która teraz jest doceniana nie tylko przez mieszkańców, ale również na poziomie krajowym. Nasze Nowe Centrum przyciąga uwagę swoją nowoczesnością i funkcjonalnością, stając się miejscem przyjaznym dla wszystkich. To właśnie ta inwestycja znalazła się w gronie 21 najlepszych przedsięwzięć miejscowych i gminnych, które zostały ukończone w ostatnim roku.

W ramach konkursu Portalu Samorządowego, Rada Konsultacyjna wyłoni 10 projektów, które zostaną wyróżnione tytułem TOP Inwestycji Komunalnych 2024. Co więcej, istnieje również możliwość przyznania dodatkowej, specjalnej nagrody inwestycji, która zdobędzie najwięcej głosów w internetowym głosowaniu. Do 26 kwietnia do godziny 9:00 każdy ma szansę wesprzeć naszą inwestycję, oddając na nią głos.

Przemiana, którą możemy obserwować każdego dnia, przekłada się nie tylko na estetykę, ale również na jakość życia mieszkańców. Jest to dowód na to, że właściwe planowanie i realizacja projektów miejskich może znacząco wpłynąć na codzienne funkcjonowanie w przestrzeni miejskiej. Zachęcamy zatem do wsparcia tej inicjatywy, która już zdążyła zyskać serca wielu z nas. Niech nasze miasto zyska kolejne laury, które są świadectwem naszej wspólnej pracy nad lepszym jutrem.


Wg inf z: ZDM Gliwice