Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gliwice

Policjanci z gliwickiej drogówki dołączyli do ogólnopolskiej akcji „Twoje Światła - Twoje Bezpieczeństwo". Celem akcji jest zwrócenie uwagi na wpływ oświetlenia pojazdów na bezpieczeństwo w ruchu drogowym. W naszym rejonie kierowcy będą mogli sprawdzić światła swoich samochodów w Stacji Kontroli Pojazdów w Knurowie.

Udział w tym projekcie jako pierwsza z naszego rejonu zadeklarowała Stacja Kontroli Pojazdów KREG w Knurowie przy ul. Szpitalnej 44. W dniach 9 i 16 grudnia 2017 roku kierowcy będą mogli bezpłatnie sprawdzić i ustawić światła w swoich pojazdach. Użytkownicy aplikacji "Yanosik" będąc w pobliżu takiego punktu otrzymają SMS-a o treści: „darmowe sprawdzanie świateł - zobacz gdzie". Zaznaczyć też warto, że policjanci podczas prowadzonych rutynowych działań kontrolno-prewencyjnych będą zwracać szczególną uwagę na oświetlenie pojazdów, a kierowcy pojazdów, których jakość świateł wzbudzi wątpliwości podczas kontroli będą kierowani przez policjantów do stacji diagnostycznych.

 


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.