Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gliwice

Oddział Onkologiczny w Szpitalu w Knurowie
Od 1 października br. na terenie całego kraju funkcjonuje tzw. „Sieć Szpitali”.  Dzięki temu gwarancję finansowania ze środków Narodowego Funduszu Zdrowia otrzymał również istniejący w Szpitalu w Knurowie nowoczesny Oddział Onkologii.

W ramach oddziału wykonywane są diagnostyka i leczenie chorób nowotworowych. Dodatkowo pacjenci przebywający na oddziale mogą korzystać z chemioterapii w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia. Posiadanie przez Szpital w Knurowie tomografii komputerowej, rezonansu magnetycznego, endoskopii oraz RTG umożliwia prowadzenie kompleksowej i pogłębionej diagnostyki.

Pacjenci przebywający na knurowskiej onkologii cenią sobie intymność i prywatność, która panuje na oddziale.  Wszystkie sale wyposażone są w łazienki z kabinami prysznicowymi,  zaś łóżka regulowane są elektronicznie  przy pomocy pilota.

Więcej informacji na temat usług świadczonych przez Oddział Onkologii w Szpitalu w Knurowie można uzyskać pod numerem telefonu: 32 331-92-64
 

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.