Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gliwice

Detektywi z III Komisariatu Policji w Gliwicach, prowadząc sprawę zgłoszeń dotyczących kradzieży drobnych przedmiotów na terenie lodowiska, wytypowali podejrzanego. Zatrzymanie to efekt pracy dochodzeniowo-śledczej. Podejrzany 23-latek kradł telefony oraz portfele.


Wczoraj po południu w miejscu zamieszkania w Gliwicach kryminalni z III KP zatrzymali 23-latka, któremu udowodniono kradzież telefonu komórkowego o wartości 1000 zł oraz portfela na terenie gliwickiego lodowiska, 11 marca br. Podejrzany posłużył się potem kartą płatniczą, która znajdowała się w portfelu i pobrał pieniądze z konta pokrzywdzonego. Sprawa należy do rozwojowych – policjanci ustalają, czy zatrzymany ma na koncie więcej tego typu kradzieży.
 


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.