Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gliwice

Weterynarzom nie udało się uratować 6-miesięcznego kundelka. Jak ustalono, w niedzielne popołudnie został on wyrzucony z balkonu na drugim piętrze jednego z mieszkań w Sośnicy. Czynu dopuścił się 34-latek, właściciel psa. Służby powiadomili sąsiedzi. Sprawą zajmują się śledczy z V komisariatu.Do drzwi mężczyzny zapukali policjanci. Okazało się, że 34-latek był pijany. Badanie wykazało u niego ponad promil alkoholu w organizmie.
Nieprzytomne zwierzę trafiło pod opiekę weterynarzy, którym nie udało się uratować suczki. Motywem działania człowieka miała być... irytacja po przegryzieniu przez szczenię komputerowego kabla. W najbliższym czasie gliwiczanin stanie przed sądem, grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

 

 

Foto ilustracyjne.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.