Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gliwice

Fot. archiwum UM

Gliwickie Targi Pracy dla Osób Niepełnosprawnych pomagają zdobyć zawód i atrakcyjne zatrudnienie w różnych branżach. Tegoroczną, IX odsłonę wydarzenia zaplanowano na 16 maja.

Gliwickie Targi Pracy dla Osób Niepełnosprawnych odbędą się w godz. od 10.00 do 13.00 w Hali Widowiskowo-Sportowej „Górnych Wałów” (ul. Górnych Wałów 29).

Zainteresowani będą mogli zapoznać się z ofertami pracy, porozmawiać z pracodawcami, skonsultować się z doradcami zawodowymi. Będzie też poradnictwo specjalistyczne, informacje na temat dofinansowania z zakresu rehabilitacji i możliwość wzięcia udziały w zajęciach aktywizujących.

Organizatorami Gliwickich Targów dla Osób Niepełnosprawnych są: Powiatowy Urząd Pracy i Gliwicki Ośrodek Integracji Niepełnosprawnych.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.