Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gliwice

W sobotę, 2 grudnia odbyły się finały 12. edycji Mistrzostw Służb Mundurowych Powiatu Gliwickiego w Futsalu. Impreza zorganizowana została po raz kolejny przez region Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji IPA, działający w pyskowickiej jednostce. W finale spotkały się drużyny reprezentujące gliwicki II komisariat oraz drużyna kryminalnych z KMP Gliwice.Złoto zdobyła ekipa wystawiona przez II Komisariat Policji w Gliwicach. Srebro trafiło do policjantów z gliwickiej komendy miejskiej, a brąz do gospodarzy – stróżów prawa z Pyskowic. W rozgrywkach brało udział dziewięć drużyn.

Tytuł najlepszego strzelca zdobyli ex aequo asp. szt. Grzegorz Charmułowicz i sierż. szt. Barosz Mucha, bramkarzem turnieju został zaś asp. Przemysław Ostrowski.
Najlepsze zespoły, z rąk komendanta komisariatu w Pyskowicach mł. insp. Rafała Grzeni, odebrały pamiątkowe puchary, medale i dyplomy. 


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.