fot. KŚ AZS Politechnika Śląska Gliwice

Już w najbliższą sobotę (13 stycznia) siatkarki KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice rozegrają pierwsze spotkanie w tym roku przed własną publicznością. Podejmą Wisłę Warszawa. Zapowiada się emocjonujące starcie!

Warszawianki po 13 rozegranych kolejkach z dorobkiem 34 punktów zajmują drugie miejsce w tabeli, ustępując o dwa oczka MKS Kaliszowi. W całym sezonie przegrały tylko 7 setów! Podopieczne Dominika Stanisławczyka nie odniosły też porażki od 9 kolejek.

Gliwiczanki, mimo porażki w Radomiu, w ostatniej kolejce zachowały 5. lokatę w tabeli. - Mamy nadzieję, że w sobotę uda im się sprawić niespodziankę, pokonać Wisłę i obronić te wysokie miejsce - mówi trener akademiczek, Wojciech Czapla. Początek meczu - godz. 17.00. WSTĘP WOLNY!


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.