Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gliwice

Fot. materiały organizatora

W sobotę, 14 kwietnia, Górnośląskie Centrum Edukacyjne im. Marii Skłodowskiej-Curie otworzy swoje podwoje dla społeczności lokalnej, organizując wspólnie z Radą Osiedla Zatorze festyn "Zatorze Wszystko Może".

Festyn odbędzie się na terenie szkoły przy ul. Okrzei 20, w godz. od 10.00 do 14.00 i będzie połączony z Dniami Otwartymi placówki. W programie imprezy zaplanowano atrakcje dla wszystkich członków rodziny. Najmłodsi będą mogli poskakać na dmuchanym zamku, starszym dzieciom z pewnością spodobają się pokazy robotów i doświadczenia chemiczne. Na dorosłych czekają oferty pracodawców 10 zakładów produkcyjnych, współpracujących na co dzień z GCE, wśród nich General Motors oraz Hirschvogel Components Poland.

Program wydarzenia można znaleźć na plakacie poniżej.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.