„Manchester by the Sea” (fot. materiały promocyjne)

Przegapiliście dobry film w 2017 roku? W kinie Amok (ul. Dolnych Wałów 3) możecie to nadrobić! W ramach przeglądu Dziesiątka „Kina” 2017 wyświetlone zostaną najciekawsze ruchome obrazy z całego świata.

Dziesiątka powstaje poprzez głosowanie szerokiego grona współpracowników miesięcznika „Kino”. W przeglądzie są prezentowane filmy uznane przez krytyków i ludzi filmu – pozycje najlepsze z najlepszych, najambitniejsze, najciekawsze, najbardziej inspirujące obrazy z kraju i ze świata.

W zestawieniu z 2017 roku pierwsza lokata przypadła filmowi „Manchester by the Sea”, z nagrodzonym Oscarem Caseyem Affleckiem w roli głównej. Na dalszych miejscach są także rumuński dramat rodzinny „Sieranevada” i brawurowa komedia „The Square”. Pełna lista tytułów jest dostępna na stronie www.amok.gliwice.pl.

Przegląd Dziesiątka „Kina” 2017 rozpocznie się 23 lutego projekcją „Machester by the Sea”. W kasie Amoku można nabyć bilety na pojedyncze filmy oraz karnety na kilka projekcji.

(mm)


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.