fot. GliwiceTV

…to coroczna specjalistyczna konferencja o charakterze międzynarodowym. Jej tematyka obejmuje wykorzystanie biologii, genetyki molekularnej i bioinformatyki w badaniach nad rakiem, począwszy od badań podstawowych do zastosowań klinicznych.

W tym roku wydarzenie organizowane przez Stowarzyszenie na Rzecz Wspierania Badań nad Rakiem, Centrum Onkologii-Instytut im. Marii Skłodowskiej-Curie – Oddział w Gliwicach oraz Politechnikę Śląską odbędzie się już po raz 21. – W konferencji wezmą udział wykładowcy z czołowych ośrodków europejskich oraz z USA i Kanady, uczestniczyć w niej będą także liderzy zasłużonej w badaniach nad nowotworami organizacji „European Association for Cancer Research” – zapowiadają organizatorzy.

Konferencja potrwa dwa dni, a rozpocznie się w piątek, 17 listopada, o godz. 9.00, w Centrum Edukacyjno-Kongresowym Politechniki Śląskiej przy ul. Konarskiego 18. Jest adresowana do naukowców i lekarzy środowiska śląskiego, ma charakter zamknięty.

Dokładny program i szczegółowe informacje na temat Gliwickich Spotkań Naukowych można znaleźć na stronie internetowej http://gsn.io.gliwice.pl.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.