Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gliwice

Fot. materiały organizatora

Czym jest Terapia Integracji Sensorycznej? W jakich przypadkach może być pomocna? Odpowiedzi na pytania dotyczące coraz popularniejszej metody leczenia będzie można poznać podczas bezpłatnego wykładu organizowanego przez Centrum Fizjoterapii Fizjofit.

Wykład adresowany do wszystkich zainteresowanych tematem rodziców rozpocznie się o godz. 18.00 w Centrum Fizjoterapii Fizjofit (ul. Szparagowa 19). Poprowadzi go Agata Izydorczyk, certyfikowana fizjoterapeutka SI.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, obowiązują zapisy w rejestracji CFF: osobiście, telefonicznie (698-609-920) lub mailowo (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.