Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gliwice

fot. S. Michałuszek

Pracownicy Gliwickiego Zakładu Aktywności Zawodowej tworzą zaproszenia, ulotki i wizytówki. Zajmują się także wykonywaniem profesjonalnych prac porządkowych. Z ich usług skorzystało już kilkudziesięciu klientów.

W gronie kontrahentów GZAZ-u są duże publiczne instytucje, prywatne firmy i przedsiębiorstwa, takie jak drukarnie Greg Print, Epigraf i V8, firmy Holbox Poland i Arpex, Portal Games, Miejska Biblioteka Publiczna w Gliwicach, Ośrodek Interwencji Kryzysowej w Rudzie Śląskiej oraz Urząd Miejski w Gliwicach. Współpracują z zakładem, bo jego usługi są konkurencyjne.

Kooperacja z placówką jest elementem społecznej odpowiedzialności biznesu – w GZAZ-ie zatrudniane są osoby niepełnosprawne, absolwenci gliwickich szkół, bardzo często kierowane przez Powiatowy Urząd Pracy i Ośrodek Pomocy Społecznej. Ich oferta nie odbiega od innych przedsiębiorstw na rynku. ‒ Nasz zakres działalności jest standardowy. Instytucje i firmy, które zlecają nam wykonanie czy podwykonanie usług, nie robią tego, bo chcą wyświadczyć nam przysługę. Robią to, bo wywiązujemy się z naszych obowiązków dobrze. Produkt jest najwyższej jakości. Dotrzymujemy terminów – mówi Tomasz Ocieczek, dyrektor GZAZ-u i ZS im. J. Korczaka.

Pracownicy Gliwickiego Zakładu Aktywności Zawodowej wykonują usługi z zakresu poligrafii i introligatorstwa, a także zajmują się profesjonalnym sprzątaniem. W GZAZ-ie można zlecić na przykład przygotowanie zaproszeń, dekoracji weselnych, wykrawanie według wzornika, falcowanie ulotek albo zamówić sprzątanie mieszkania czy uporządkowanie ogródka. W tym celu należy skontaktować się z placówką telefonicznie (32/411-62-85), e-mailowo (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub osobiście w sekretariacie szkoły przy ul. Dolnej Wsi 74.

(mm)