Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gliwice

Fot. Fot. Pixabay.com (CC0 Creative Common)

Małych i dużych amatorów zabawy najpopularniejszymi klockami na świecie w naszym mieście na pewno nie brakuje. Dla nich w najbliższy weekend CH Forum organizuje przystanek LEGOLAND® Billund Resort Roadshow.

Weekendowa impreza to świetna okazja, aby przenieść się do niesamowitego świata zbudowanego z kultowych klocków LEGO®, oddać się tam twórczej zabawie i przy okazji wygrać atrakcyjne nagrody.

20 i 21 stycznia na miłośników LEGO® czekają elektryczne samochody z klocków, którymi będzie można jeździć po specjalnie wyznaczonych torach, interaktywne gry, wystawa oraz rodzinne strefy zabawy.

Ponadto organizatorzy zaplanowali również konkursy z atrakcyjnymi nagrodami: zestawami klocków LEGO i biletami do LEGOLANDU oraz nagrodą główną - rodzinnym pobytem w LEGOLAND Billund Resort w Danii.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.