Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gliwice

fot. GKS Piast Sekcja Lekkoatletyczna

Dawid Mysiuk – uczeń ZSO nr 8 i reprezentant sekcji lekkoatletycznej GKS "Piast" zdobył srebrny medal na Halowych Mistrzostwach Polski Juniorów i Juniorów Młodszych.

Dawid wywalczył srebro w biegu na 2 km juniorów młodszych, podczas zawodów, które odbywały się w Toruniu w miniony weekend. To największe osiągnięcie młodego biegacza, od trzech lat trenującego GKS „Piast” Gliwice.

W Halowych Mistrzostwach Polski Juniorów i Juniorów Młodszych wzięło udział ok. 1000 zawodników z 220 klubów. Oprócz Dawida gliwicki klub sportowy pod wodzą trenera Adama Śniegórskiego reprezentowało trzech zawodników związanych z ZSO nr 8.

- Znaczący wpływ na dobre wyniki zawodników miało oddanie do użytku nowego obiektu sportowego przy ZSO nr 8. To na nim młodzi biegacze przygotowywali się do mistrzostw – podkreśla Wojciech Rutyna, kierownik sekcji LA GKS „Piast” Gliwice.

Dawidowi i jego trenerowi serdecznie gratulujemy!


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.