Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gliwice

5 grudnia będziemy obchodzić w Gliwicach Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych. Z tej okazji na Scenie Bajka (kino Amok, ul. Dolnych Wałów 3) zaplanowano wystawy artystyczne, etiudę Teatru A i występ grupy Pectus. Wstęp wolny!

Rzeszowska kapela to rodzinna firma – skład grupy Pectus tworzy czterech muzykalnych braci. Melodyjne utwory z pogranicza muzyki pop i lekkiego rocka szybko wpadają w ucho. Szczepanikowie będą głównym punktem programu gliwickich obchodów Międzynarodowego Dnia Niepełnosprawnych, ale to niejedyna zaplanowana atrakcja!

Gliwicki offowy Teatr A wystawi etiudę teatralną „Opowieść o czasie”. Zaprezentowane zostaną także dwie wystawy – prac plastycznych studentów Wydziału Artystycznego Uniwersytetu Śląskiego („Empatia. Tolerancja. Niepełnosprawność”) i fotografii uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej „Tęcza”.

Impreza z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych rozpocznie się o godz. 13.00. Organizatorem obchodów jest Miasto Gliwice.

(mm)


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.